E-SHOP


Hľadáte netradičný a originálny darček?

 • Určite si nájdete v našej ponuke dekoratívnych i praktických, ale zriedkavých výrobkov z prírodného kameňa s fosíliami, ktorých vek je cca 400 mil. rokov.
 • Každý kus je originálny.
 • Sú to veľmi dekoratívne tácky, taniere, misy, mištičky, poháre, vázičky, svietniky, stojančeky na fotografie, slnečné hodiny a mnoho iných výrobkov.
 • Z prírodnín sú to minerály a fosílie.
Poďte sa pozrieť čo ponúkame a vyberte si, čo potrebujete.
 • VŠEOBECNÉ PODMIENKY
 • PLATOBNÉ PODMIENKY
 • DODACIE PODMIENKY
 • REKLAMÁCIE
 1. 1. VŠEOBECNÉ PODMIENKY

      Tieto obchodné podmienky upravujú predaj a kúpu tovaru medzi kupujúcim a predávajúcim. Predávajúcim je RNDr. Adrián Harničár, Geolin – inžinierskogeologický prieskum, so sídlom na ul. Tatranská 76, 059 91 Veľký Slavkov, IČO: 10727914. Kupujúcim je fyzická alebo právnická osoba, ktorá na objednanie tovaru využila elektronický internetový obchodný systém prevádzkovaný predávajúcim na adrese www.geolin.sk a svojou objednávkou vstúpila do obchodného vzťahu s predávajúcim. Akékoľvek odchýlky od obchodných podmienok majú platnosť len vtedy, ak sú v uzatvorenej kúpnej zmluve výslovne uvedené a sú odsúhlasené obidvoma stranami. Predávaným tovarom sú produkty, ktoré sa nachádzajú v ponuke internetového obchodu na adrese www.geolin.sk.

  2. OBJEDNÁVKA A UZATVORENIE KÚPNEJ ZMLUVY

      Ponúkaný tovar je možné objednať korektným vyplnením objednávky v internetovom obchode, telefonicky, alebo e-mailom. Všetky objednávky realizované prostredníctvom internetového obchodu www.geolin.sk sú pre obidve zmluvné strany záväzné. Odoslaním objednávky kupujúci potvrdzuje, že sa oboznámil s obchodnými a reklamačnými podmienkami. Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je pravdivé a úplné vyplnenie všetkých údajov a náležitostí požadovaných systémom pri registrácií, alebo pri realizácií objednávky. Kúpna zmluva medzi predávajúcim a kupujúcim vzniká odoslaním objednávky zo strany kupujúceho a jej prijatím na strane predávajúceho. Po prijatí objednávky odošle predávajúci kupujúcemu e-mail o rezervácii tovaru.
      Kupujúci je oprávnený stornovať objednávku bez udania dôvodu do 6 hodín od jej odoslania. Potvrdenie o zrušení objednávky bude zaslané ihneď.
Konverzný kurz: 1 EUR=30,1260 SKK